ABOUT ME

Ahoj, jsem rád, že jste "zabrowsili" na mou webovou stránku.
Tady je pár věcí o mě:

Zdeněk Vespalec
      Narodil jsem se 1984 v jednom malém městě asi 30 km na jih od Brna, ve kterém stále ještě bydlím.
      Tento rok jsem úspěšně ukončil 8mileté gymnázium
      Zároveň jsem se bohužel nedostal na VŠ - usiloval jsem o hlavně o přijetí na Univerzitu T. Bati, kde se na "multimediálních komunikacích" učí Animovaná tvorba, snů mých to obor. Byl jsme celkem zklamaný, že jsem nepostoupil ani z prvního kola talentovek, i když se mnou nepostoupilo asi 80% uchazečů. Ale však já jim, u Croma, přístí rok ukážu ;-)
      Byl jsme mile překvapen, že na druhé škole, na FaVU, mě pozvali do druhého kola talentovek. Jak to dopadlo si můžete přečíst v mém článku na forum.animacia.sk.

Já a CGI - S počítačovou grafikou jsem se setkal poprvé před několika lety v podobě legendárního programu "MSPaint", potom jsem zkoušel dělat nějaké jednoduché webstránky, až jsem nakonec skončil u 3D.
      3D grafiku dělám už druhým rokem. Používám 3dsmax4. Nejzkušenější jsem momentálně asi ve statické tvorbě, ale rád bych se do budoucna zaměřil více na animaci.

Hledám práci
      Protože jsem se nedostal na školu, mám teď minimálně jeden rok volný. A velmi rád bych ho strávil nějakou smysluplnou činností.   A jelikož i pro mě platí
"No Money = No Funny", tou činnosí by mělo být v nejlepším případě zaměstnání.

Umím převážně to, co vidíte na těchto stránkách, také jsem přičichnul k hernímu vývojářství (vím co to je sedět několik dní dlouho do noci u počítače :)
Bydlím 30 km na jih od Brna.

Pokud bych náhodou byl zrovná já tím, koho hledáte/potřebujete, můžete mě kontaktovat na emailu vespa@yo.cz.


(c)    [  Z D E N Ě K    V E S P A L E C  ]  2003    http://vespa.d2.cz